Social

Bu İş'te İyilik Var

 

"Bu İş’te İyilik Var" birçok projenin bir araya gelmesinden oluşan iyilik hareketidir. Bu İş'te İyilik Var ile çevre, toplum, sürdürülebilirlik konularını başlık edinen birçok projeye yer veriyoruz. Çalışma arkadaşlarımız, bölge halkı, belediyeler ve STK’ların desteği ile gerçekleştirdiğimiz projelerin toplumun farklı alanlarına fayda sağlanmasını hedefliyoruz.

Projelerimiz

Geçmişin Değerlerine Vefa

Geçmişin değerini bizlere aşılayan tecrübe ve deneyimleri ile bize ışık tutan yaşlılarımızın değerini biliyoruz. Bu nedenle özel günlerde ve dini bayramlarımız öncesinde onlarla birlikte olmaya vakit geçirip hayat tecrübelerinden faydalanmaya çalışıyoruz. 

KAÇUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı)

Ramazan Bayramı öncesinde KAÇUV’la gerçekleştirilen iş birliği kapsamında çocukların bayram ihtiyaçlarını karşıladık. Çalışma arkadaşlarımız, yaş grupları ve cinsiyetlerine göre yaptıkları tercihler ile yaklaşık 60 çocuğun bayramına ışık oldu. Geçirdikleri zorlu hastalık sürecinde yalnız olmadıklarını çocuklarımıza bir kez daha hatırlattık.

Okulların Kız Spor Takımlarına Forma Sponsorluğu

Hizmet bölgemizdeki özellikle dezavantajlı okulların kız spor takımlarının forma sponsorluğunu üstleniyoruz. Bugüne kadar Kiraz, Beydağ, Alaşehir, Kula ve Çiğli’deki 6 okulun voleybol, basketbol ve futbol takımlarının forma ihtiyaçlarını karşıladık.

Aydınlatma Direklerine Mama Kabı

Aydınlatma direklerimize monte ettiğimiz mama kaplarımızla besleme noktaları oluşturduk. Mama kaplarını kışın nüfusun düşmesi ile aç kalan sokak canlarımızı düşünerek Çeşme, Karaburun, Seferihisar, Urla gibi yazlık bölgelerimize yerleştirdik. Saha da çalışan arkadaşlarımız mama kaplarının boş kalmamasına özen gösteriyor.

İlçelerimizde hayvan besleme alanlarının tespitini HAYTAP ile gerçekleştirip HAYTAP üyeleri ve gönüllü çalışma arkadaşlarımızın katılımıyla beslemeler gerçekleştiriyoruz. Kampüs alanımız içindeki mama kaplarımızın boş kalmaması için uğraşıyoruz.

Hayvanlar için aydınlatma direklerine mama kabı

Kütüphane ve Okul Destekleri

Manisa’nın Demirci ilçesinde bulunan Halk Kütüphanesinin yenilenmesi gerektiğini duyduğumuz da hemen harekete geçtik. Kütüphanenin iç boyasını yaptırıp çocukların kitap okurken rahatsız olmayacakları aydınlatma sistemlerinin kurulumunu sağladık. Yeni bağışladığımız 1.000 adede yakın kitap için raf sistemleri yaptırdık. Çocuklarımızı kitap okumaya teşvik edebilmek için Enerji Avcıları oyun kitlerimizden 1.000 adet hediye ettik. Kitap okuyan çocuklara kitlerin hediye edilmesini sağladık. Ayrıca kütüphanenin yenilenen yüzüne uygun olarak iç tasarım panoları yaptırdık. Kitap okuyan çocukların geleceğin ışığı olacağına inancımız sonsuz bu inancımız doğrultusunda 2022 yılında da iyilik hareketimizi devam ettireceğiz. 

 

Sahilim Temiz

Özellikle sahil şeridinde bulunan ilçelerimizde belediye, yöre halkı ve şirket çalışanlarımızın katılımıyla sahil şeridinde temizlik çalışmaları yürütüyoruz. Yazın sahil şeridinde gerçekleştirdiğimiz projemizi, kış aylarında metropol ilçelerde sürdürüyoruz.

Çocuklar ile Sahilim Temiz Çalışması

 

 

 

Whatsapp İletişim Hattı Tazminat Sorgulama Planlı Kesinti Yasal Bildirimler