Kariyerinize enerjik bir başlangıç!

Kariyer fırsatlarında önceliğimiz; Amacımız, ilgili pozisyon boşluğunu şirketimizde değer yaratan çalışanlarımızla paylaşmak ve başvuruları değerlendirerek sürecimizi başlatmaktır. Tüm açık pozisyonlarımızı öncelikle iç duyuru sistemi aracılığıyla çalışanlarımızla paylaşıyoruz.

İşe alım konularında kararlarımızı, çalışanın cinsiyeti, yaşı, inancı, etnik kökeni, uyruğu, medeni durumu, sağlık durumu, fiziksel engeli veya cinsel tercihi ne olursa olsun "doğru işe doğru insan" yaklaşımını ilke edinerek veririz.

İşe alım sürecinde başvuruları objektif olarak değerlendiriyoruz. Sadece en iyi adaylarla değil, aradığımız pozisyona en uygun adaylarla da röportaj yapıyoruz. Adayların beklentilerini dikkatle değerlendirirken, hem şirketimize katkı sağlayacak hem de çalışma ortamında aradığını bulabilecek adaylara teklif yapmayı hedefliyoruz.

Adayların iş tecrübelerinin yanı sıra potansiyellerini ve yetkinliklerini de gözlemleyebildiğimiz Ön Mülakat, Kişilik Testi, Genel Yetenek Testi, İngilizce Dil Testi, Yetkinlik Bazlı Mülakat, Teknik Mülakat ve Simülasyon süreçleri yürütülmektedir. Seçilen adayların referans kontrolleri tamamlandıktan sonra adaya teklif yapılır.

Yeni çalışanlarımıza kapsamlı oryantasyon eğitimleri verilmektedir.

Tüm açık pozisyonlarımıza Aydem Kariyer Fırsatları üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Do you want to energize your career?

Contact us to become one of Gdz Elektrik employees and start an energetic career.

Career Opportunities

You can apply to all our open positions through Aydem Career Opportunities.

Join Now
Whatsapp İletişim Hattı Tazminat Sorgulama Planlı Kesinti Yasal Bildirimler