Türkiye Akıllı Şebekeler 2023 Projesi

Türkiye Akıllı Şebekeler 2023 kapsamında, III. Uygulama Dönemi içerisinde ve sonrasında akıllı şebeke ile alakalı yapılması gereken öncelikli çalışmalar ortaya çıkartılarak dağıtım şirketlerine 2023 akıllı şebeke vizyonu ile kısa ve orta dönemde (III. ve IV. Uygulama Dönemleri) yol haritası sunulması hedeflenmiştir.

 

Türkiye Akıllı Şebekeler 2023 Yol Haritasına Ulaşmak için Tıklayınız.

AR-GE Projeleri

EPDK'nın belirlemiş olduğu hedefler ve stratejilere odaklanarak kurgulanan 42 Ar-Ge projesi ile dağıtım sektörüne inovasyon ve ileri teknolojiyi getirmeye devam ediyoruz. Fizibilite raporları, prototip ürünler, yeni donanımlar ve yazılımlarla ileri teknolojinin geliştirilmesinde ve kullanımında aktif olarak yer alıyoruz.

CSP ERANET Additional Call 2021 çağrısında göstermiş olduğumuz başarı ile ilk Avrupa Birliği fonlu Ar-Ge projemizin onayını almış olduk. TÜBİTAK, HORIZON gibi ulusal ve uluslararası fonlu, Ar-Ge projelerinde etkin bir şekilde yer alma odağı  ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Start-up ekosistemindeki varlığımız ile elektrik dağıtım sektörüne yönelik yenilikçi proje fikirleri olan girişimleri destekliyor; teknoloji geliştirme ve kullanıma sunma aşamalarında aktif olarak rol alıyoruz.

 

Tamamlanan projeleri görebilmek için tıklayınız.

Devam eden projeleri görebilmek için tıklayınız.

 

Whatsapp İletişim Hattı Tazminat Sorgulama Planlı Kesinti Yasal Bildirimler