Bereket Grup

geri


Bereket Enerji Üretim A.Ş.

BEREKET ENERJİ, Elektrik enerjisi üretimini amaçlamış özel bir kuruluştur. Enerji üretimindeki temel önceliği, Boşa giden yerli kaynakları değerlendirmek, Çevreyi korumak, İleri teknoloji kullanılmasına ve yaratılmasına katkı sağlamaktır.

1995 yılında öz kaynaklarıyla Türkiye‘de ilk hidroelektrik santralini kurmuştur. Şu anda 11 santral ve 500 milyon kilovatsaat elektrik üretim kapasitesine sahiptir.

Elsan Elektrik Gereçleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1980 yılında Denizli'de kurulan, kendi sektöründe lider firmalardan biri olan Elsan A.Ş, başta bobin teli olmak üzere çeşitli elektrik malzemeleri üretmektedir. Elsan’ın her yıl hızlanarak artan kapasitesi bugün 10.000 ton/yıl’a ulaşmış ve satışlarınının %65‘ini yurt dışına ihraç ederek, tüm Dünyaya hizmet veren bir dünya markası olmuştur.

Tümaş Mermer

1985 Yılında kurulmuş olan şirket ülkemizin mermer rezervlerinin değerlendirilerek yurt içine ve yurt dışına pazarlanmasını amaçlamıştır. Halen faal olan 4 ocak ve bir fabrikadan oluşan entegre tesislere sahiptir. Bugüne dek 100'den fazla 5 yıldızlı otele ve anıtsal binalara mermer sağlamış olup Dünya'nın tüm bölgelerine mermer ihracına devam etmektedir.

Aytaş Ayakkabı Yan Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1982 yılında kurulmuş olan şirketimiz 24 yıldır faaliyetini sürdürmektedir.

Firmamızda üretilen mamül, işlenmiş derinin finisajdan önce belirli bir kalınlıkta standart ürün elde etmek için deri yüzeyinden alınan kromlu deri talaşı (deri yonga) atıklarının toplanıp malzemenin değişik makinalarda elyaflanıp akıcı deri hamuru elde edilerek, süzgeçli bantlarda suyunun alınarak levha haline dönüştürülmesidir. Elde edilen bu deri levhalar kullanım amacına göre farklı kalınlıklarda ve farklı kalitede üretilirler.

ADM Elektrik Dağıtım A.Ş

ADM EDAŞ, sektörde faaliyet gösteren ilk lisanslı elektrik dağıtım ve perakende satış şirketidir. Aydın, Denizli, Muğla illerini kapsayan elektrik dağıtım bölgesinde yaklaşık 1,6 milyon aboneye dağıtım hizmeti vermektedir.