Hakkımızda

geri


Merhaba Sizlere GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin yenilenen kimliği ile sesleniyoruz...

Bilindiği üzere İzmir ve Manisa illerinin  elektrik dağıtımını üstlenen Şirketimiz GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş’nin,29 Mayıs 2013 tarihinde “Hisse Satış Sözleşmesi” imzalandı ve ELSAN-TÜMAŞ-KARAÇAY Ortak  Girişim Grubuna devri yapılarak özelleştirme süreci tamamlandı.

Şirketimiz sorumluluk alanı içerisinde yer alan İzmir ve Manisa illerinde toplam 47 ilçede yaklaşık 3 milyon aboneye geçmişten bu yana süregelen kaliteli, kesintisiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız devam edecektir.Bu doğrultuda yenilenme çalışmalarımızı bir çok alanda başlatmış bulunmaktayız.  

Biz kaliteli ve kesintisiz güler yüzlü hizmetin herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz ve bunun için çalışıyoruz. Hizmet alanlarımızda yenilenen yüzümüz ile sizlere daha kaliteli hizmet vermek ve sizlerin memnuniyetini yükseltmek arzusuyla gerçekleştireceğimiz çalışmalarımızda sizin fikir , öneri ve görüşlerinize de çok önem veriyoruz.

Çalışmalarımızın olumlu sonuçlarını da önümüzdeki günlerde yine sitemizden sizlerle paylaşmayı arzuluyoruz. Aydınlık bir İzmir ve Manisa İçin elele...  

Saygılarımızla,