Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı

geri


Bölgemizdeki elektrik dağıtım hizmetlerini devralmamızın beşinci yılına girerken, başarılarımızın Türkiye elektrik dağıtımı sektöründe  önemli bir kıyas noktası olduğumuzu belirtmekten memnuniyet duyuyorum.

GDZ, yatırım faaliyetlerini çeşitli alanlarda sürdürdü ve bunun sonucunda hem finansal hem de operasyonel açıdan çok başarılı bir performans gösterdi.

Kuruluşumuzdan bu yana birçok yeni yatırım gerçekleştirdik. Yıl boyunca ise en kaliteli hizmeti sunmaya odaklanan uzun vadeli stratejimiz doğrultusunda OSOS, SCADA gibi şebekemize yaptığımız yatırımları sürdürdük. Kesintisiz ve kaliteli enerji tedariği çözümleri üzerine kurulu iş modelimiz sayesinde Türkiye elektrik dağıtımı sektöründe örnek şirket özelliğimizi devam ettirdik. Bugün geldiğimiz noktada, üstün altyapı kalitemiz, geçmişteki başarılarımızı sağlayan deneyimlerimiz ve deneyimli kadromuzla elektrik dağıtımında dünya neredeyse Şirketimizde tam oradadır.

Başta AR-GE olmak üzere yeni departmanlar açarak büyüyoruz ve genç mühendisleri kurumsal ailemize dâhil ederek Türkiye’nin geleceğine yatırım yapıyoruz. Önümüzdeki seneler GDZ’nin elektrik dağıtımı alanında yaptığı atılımın devam edeceği yıllar olacaktır. GDZ felsefesinde yüksek müşteri memnuniyetini sağlama geleneği yatmaktadır.

GDZ sadece başarılı operasyonel sonuçlar elde etmekle kalmadı aynı zamanda sosyal sorumluluk alanında örnek projelere de imza attı. Özellikle çevre ve eğitim alanında toplumsal hayatı zenginleştiren projelerimizle gelecek kuşakların daha güzel bir yaşama kavuşması için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

GDZ’nin elde ettiği başarılara yaptıkları katkılar nedeniyle Yönetim Kurulumuza ve tüm çalışanlarımıza içten teşekkürlerimi sunarım. Türkiyemize değer yaratmayı sürdürürken, başarılarımızın üstüne daha iyilerini inşa etmeye; iş birimlerimizi büyütmeye ve yatırım yapmaya; müşterilerimize dürüstlük ve heyecanla destek ve hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

Ali Murat Korkmaz

Yönetim Kurulu Başkanı