GDZ Elektrik Dağıtım’ın 7/24 Kış Mesaisi GDZ Elektrik Dağıtım’ın 7/24 Kış Mesaisi
Ege Bölgesi’nin değişken kış şartları zorlu çalışma koşullarını da beraberinde getiriyor… GDZ Elektrik Dağıtım, yoğun yağışın ve şiddetli fırtınanın etkili olduğu kış mevsimine yıl boyunca yapılan yatırımlar ve kış döneminde arttırılan ekip ve araç sayısı ile hazır.
GDZ Elektrik Dağıtım “Enerji Avcıları” ile Ödül Aldı GDZ Elektrik Dağıtım “Enerji Avcıları” ile Ödül Aldı
GDZ Elektrik Dağıtım, 2016 yılından bu yana devam eden "Enerji Avcıları" sosyal sorumluluk projesi ile Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından düzenlenen 9. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Pazaryeri, Sürdürülebilir Kalkınma Akademi ödülleri organizasyonunda "İklim Eylemi" dalında ödüle layık görüldü.
ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Şirketleri yeni Ar-Ge projesi ile bir ilke daha imza atıyor. ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Şirketleri yeni Ar-Ge projesi ile bir ilke daha imza atıyor.
ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Şirketleri yeni Ar-Ge projesi ile bir ilke daha imza atıyor. ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Teknolojik Yatırımlar Müdürlüğü, Türkiye’nin ilk yerli trafo alarm sistemini kurarak diğer dağıtım şirketlerine de örnek olacak bir projeye imza atacak. Sürdürülen Ar-Ge çalışmaları kapsamında, transformatör çeşitleri ve dünyada kullanılmakta olan mevcut trafo hırsız alarm sistemleri incelendi. Bu sistemlerin en iyi özellikleri bir araya getirilerek ilk yerli tasarımın yapılması için çalışmalar başladı. Türkiye’de ilk yerli üretimin gerçekleştirilmesinin ardından proje; 2018 yılı içerisinde pilot uygulamaya geçirilecek. Pilot uygulama için trafo hırsızlığının yoğun yaşandığı tarımsal sulama aboneliklerinin olduğu bölgeler tercih edilecek.
ADM-GDZ Elektrik Dağıtım Şirketleri, EFQM Mükemmellik Modeline Adım Attı ADM-GDZ Elektrik Dağıtım Şirketleri, EFQM Mükemmellik Modeline Adım Attı
Aydın, Denizli, Muğla ve İzmir, Manisa illerinde elektrik dağıtım hizmeti veren ADM Elektrik Dağıtım ve GDZ Elektrik Dağıtım şirketleri ile Türkiye Kalite Derneği (KalDer) arasında Ulusal Kalite Hareketi kapsamında 03.11.2017 tarihinde “İyi Niyet Bildirgesi” imzalandı.
ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım'ın Mobil Uygulaması Beğeni Topluyor ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım'ın Mobil Uygulaması Beğeni Topluyor
Ege’de 5 ilde tüketicileri kaliteli ve kesintisiz enerjiyle buluşturan ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Şirketlerinin ücretsiz mobil uygulaması beğeni topluyor. Tüketiciler, mobil uygulama sayesinde anlık elektrik arızalarını ve sokak aydınlatma arızalarını hızlı bir şekilde bildirirken yatırım ve bakım çalışmaları kapsamında yapılan planlı kesintiler hakkında bilgi alabiliyor.
Menderes için 6,8 Milyon TL’lik Yatırım Menderes için 6,8 Milyon TL’lik Yatırım
İzmir’in tarım, turizm ve sanayi alanında söz sahibi olan 87 bin nüfuslu ilçesi Menderes’in gelişimi GDZ Elektrik Dağıtım tarafından gerçekleştirilen yatırımlarla destekleniyor. İlçenin elektrik altyapı, şebeke yenileme ve arıza bakım onarım çalışmaları ile elektrik sorunlarının çözümüne yönelik çalışmalar gerçekleştiren GDZ Elektrik Dağıtım, yıl sonuna kadar 6,8 milyon TL’lik yatırım yapacak.
ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Çağrı Merkezi Çıtayı Yükseltti ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Çağrı Merkezi Çıtayı Yükseltti
GDZ Elektrik Dağıtım Müze ve Anı Evi GDZ Elektrik Dağıtım Müze ve Anı Evi
GDZ Elektrik Dağıtım, 2017 Yatırım Çıtasını Yükseltti GDZ Elektrik Dağıtım, 2017 Yatırım Çıtasını Yükseltti
GDZ Elektrik Dağıtım, Gelişen Salihli’yi Yatırımlarla Destekliyor. GDZ Elektrik Dağıtım, Gelişen Salihli’yi Yatırımlarla Destekliyor.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |     Sonraki »   Enson