“Muhtarlarımızı Dinliyoruz” Toplantıları Sürüyor. “Muhtarlarımızı Dinliyoruz” Toplantıları Sürüyor.
GDZ Elektrik Dağıtım, ilkini 2016 yılında başlatarak sürdürülebilir hale getirdiği “Muhtarlarımızı Dinliyoruz” toplantısını Akhisar’da, Akhisar ve Gölmarmara Muhtarlarının katılımıyla gerçekleştirildi.
GDZ Elektrik Dağıtım’dan 75 Desibele Destek GDZ Elektrik Dağıtım’dan 75 Desibele Destek
Alaçatı Turizm Derneği'nin büyük ses getiren ve huzurlu tatil ortamı yaratan #alacati75desibel projesine GDZ Elektrik de destek verdi. GDZ Elektrik Dağıtım tarafından Alaçatı'ya enerji sağlayan trafo, farkındalık yaratmak üzere “Burası Alaçatı. Burada müzik yaparız, gürültü değil” sloganıyla boyandı.
GDZ Elektrik Dağıtım, Seçim Hazırlıklarını Tamamladı. GDZ Elektrik Dağıtım, Seçim Hazırlıklarını Tamamladı.
ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım IEEE Grubunu Ağırladı ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım IEEE Grubunu Ağırladı
İzmir Yaşar Üniversitesi IEEE Mühendislik Topluluğu öğrencileri teknik gezi kapsamında ADM ve GDZ Elektrik Dağıtımı ziyaret etti.
“Muhtarlarımızı Dinliyoruz” Toplantıları Sürüyor. “Muhtarlarımızı Dinliyoruz” Toplantıları Sürüyor.
GDZ Elektrik Dağıtım, mahallenin ilkini 2016 yılında başlatarak sürdürülebilir hale getirdiği “Muhtarlarımızı Dinliyoruz” toplantısını Saruhanlı’da gerçekleştirdi.
ADM ve GDZ'den 'destekli' siber güvenlik projesi   ADM ve GDZ'den 'destekli' siber güvenlik projesi
ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım şirketleri, Katar Ulusal Araştırma Fonu (QNRF) ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) arasında imzalanan yatırım anlaşması sonucunda siber güvenlik projesi ile ilgili destek almaya hak kazandı. Proje kapsamında ADM ve GDZ sistemlerinin bir simülasyonu oluşturularak bu simülasyon üzerinden güvenlik zafiyeti testleri yapılacak. Testler sonucunda sistemdeki açıklar bulunarak siber saldırı riskleri en aza indirilecek.
Tarımsal Alanda Yüksek Katma Değerli Proje Tarımsal Alanda Yüksek Katma Değerli Proje
GDZ Elektrik Dağıtım tarımsal sulamanın yaygın olduğu Manisa’nın Sarıgöl İlçesinde, tüketicilerinin sayaçlarını Radyo Frekans (RF) teknolojisine sahip, son teknoloji akıllı sayaçlar ile değiştiriyor.
Mobil Devrede Çözümler Cepte Mobil Devrede Çözümler Cepte
Ege’de 5 ilde tüketicileri kaliteli ve kesintisiz enerjiyle buluşturan ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Şirketlerinin ücretsiz mobil uygulaması yenilendi. Tüketiciler, mobil uygulama ile sadece elektrik arızalarını, sokak aydınlatma arızalarını bildirmek ve planlı kesintiler hakkında bilgi almakla kalmayıp birçok bilgiye mobil uygulama ile anında ulaşabilecekler.
GDZ Elektrik Dağıtım’ın 7/24 Kış Mesaisi GDZ Elektrik Dağıtım’ın 7/24 Kış Mesaisi
Ege Bölgesi’nin değişken kış şartları zorlu çalışma koşullarını da beraberinde getiriyor… GDZ Elektrik Dağıtım, yoğun yağışın ve şiddetli fırtınanın etkili olduğu kış mevsimine yıl boyunca yapılan yatırımlar ve kış döneminde arttırılan ekip ve araç sayısı ile hazır.
GDZ Elektrik Dağıtım “Enerji Avcıları” ile Ödül Aldı GDZ Elektrik Dağıtım “Enerji Avcıları” ile Ödül Aldı
GDZ Elektrik Dağıtım, 2016 yılından bu yana devam eden "Enerji Avcıları" sosyal sorumluluk projesi ile Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından düzenlenen 9. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Pazaryeri, Sürdürülebilir Kalkınma Akademi ödülleri organizasyonunda "İklim Eylemi" dalında ödüle layık görüldü.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |     Sonraki »   Enson